Çorlu Elektrik

Elektrik Arıza, Tamir, Onarım, Bakım

Hemen Arayın

Endüstriyel Arıza

Fabrika imalat makineleri, CNC makineler, PLC kontrollü makineler,
Proje bazında anahtar teslimi elektrik işleri yapılır.

Hemen Arayın

Kumanda Panoları

Kumanda panoları, güç panoları, kompanzasyon panoları
imalatı, montajı ve demontajı yapılır.

Hemen Arayın

Network Kablolama

Fabrika, atölye, işyeri, daire, havuz, site,
montajı ve demontajı yapılır.

Hemen Arayın

Elektrik Tesisatı Yenileme

Elektrik Arıza, Tamir, Onarım, Bakım

Hemen Arayın

Güneş Enerji Sistemleri

Güneş Paneli Kurulumu ve Bakımı

Hemen Arayın

Çorlu Elektrik, Elektirikci, Arıza, Tamir, Bakım, Taahhüt,

Hizmetlerimiz

Endüstriyel ve Sanayi Elektrik Arıza, Bakım, Taahhüt, Plan ve proje taleplerini en iyi şekilde değerlendirip analiz ederek mevcut talebin en uygun maliyet ile kaliteden ödün vermeden, işletme bütcesini minumuma indirerek, hizmet vermeyi prensip edindik. Hizmetlerimizde kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarımızla sizlerin memnuniyeti ve güveni için çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde Ser Elektrik Taahhüt ailesi olarak sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacağız.

Elektirikci

Endüstriyel Kontrol ve Arıza

Elektrik-elektronik alanında, fabrika, atölye vb. işletmelerdeki sistemlerin bakım ve onarımı ile ilgili işleri, fabrika imalat makineleri elektrik, mekanik, pnömatik ve hidrolik arızalarına bakılır. Elektriksel parametrelerine dikkat ederek veya sistem analizi yaparak arıza giderir.

Daha fazla oku
Elektirikci

Network Kablolama

Data yapısal kablolama sistemi, network sistemlerinin en önemli elemanı olan kablolama sorunları, büyük rol oynar. Network Kablolama doğru tasarım ve uygulama ile yıllarca kullanılacak kablolama sistemleri ve genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunuyoruz.

Daha fazla oku
Elektirikci

Elektrik Tesisat-Taahhüt

Alçak gerilim işleri, orta gerilim işleri, zayıf akım sistemleri, elektrik tesisat kurulum işleri, servis hizmetleri, danışmanlık işleri, enerji çözümleri ve projelendirme hizmetlerinin tümünün yapımının üstlenilmesi Elektrik Taahhüt Nedir sorusunun cevabını oluşturmaktadır.

Daha fazla oku
Elektirikci

Elektrik Panoları

Ser Elektrik sektördeki geçmiş zengin deneyimi ile karmaşık imalat, ve kumanda proseslerini içeren sistem otomasyonlarını gerçekleştirebilmekte ve müşterilerine kesintisiz satış sonrası hizmetler sunabilmektedir. Kumanda panoları, güç panoları montajı ve demontajı yapılır.

Daha fazla oku
Elektirikci

Elektrik Plan - Proje

Yapının elektrik alt yapısı ile ilgili işlemler doğru şekilde hazırlanmış bir elektrik projesine uygun olarak yapılmalıdır. Elektrik projesi bir yapının enerji ihtiyacını karşılayacak tüm elektrik tesisatının kanunlara uygun olarak bilgisayar ortamında tüm detaylarıyla çizilmesi işidir.

Daha fazla oku
Elektirikci

Kompanzasyon Sistemleri

Voltaj ile akım arasında faz farkı olmaz. Endüktif veya kapasitif yüklerin oluşturduğu etki sonucunda, akım sinyalinin, voltaj sinyaline göre max. Endüktif ve kapasitif etki sonucu oluşan voltaj ve akım arasındaki faz kaymasını sıfıra yakın tutma işlemine kompanzasyon denir.

Daha fazla oku
Elektirikci

Güneş Enerji Sistemleri

Güneş ışınlarının paneller ya da güneş hücreleri tarafında toplanarak elektrik enerjisine çevrildiği sistemdir. Sistemimizde ana kaynak güneştir, güneşten gelen ışınların güneş panellerine çarpması ve çeşitli aşamalardan geçmesi ile enerjinin üretim döngüsü tamamlanmaktadır.

Daha fazla oku
Elektirikci

Fabrika Elektrik Tesisatı

Fabrikalar genel anlamda çok geniş yelpazede imalat yapılan elektrik, elektronik, mekanik, otomasyon, plc programlama gibi birçok donanımsal materyalleri barındıran alanlardır. Bağlantısından fabrika içi dağılıma kadar özenle çizilen bir proje ile başlanarak detaylı bir uygulama gerektirir.

Daha fazla oku
Elektirikci

Elektrik Tesisatı Yenileme

Elektirik tesisatı bir mekan için önemli altyapı işlerinden biridir. Eski binaların kablolarının ve topraklamalarının düzenlemesinde, yeni yapılan tavan sitemi yada aygıt kullanımlarında gerekli ihtiyaçlar arasındadır. Eski kabloların sökülerek yenileriyle değişim yapılması.

Daha fazla oku

Elektrik Arıza, Tamir, Onarım, Bakım ve Taahhüt
Acil iletişim Numaralarımız

0(542) 458 25 00