Biz Kimiz

Firmamız Hakkında

Hakkımızda

Ser Elektrik Çorlu 1992 yılından beri Elektrik Taahhüt alanında faliyet göstermektedir. Başta çorlu olmak üzere çevre ilçeler, oteller, turizm kompleksleri, iş merkezleri, sanai fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi alanların elektrik tesisat işleri, taahhüt ve alt taşeronlük hizmetlerini vermekteyiz. Ser Elektrik her şeyden önce güvenin ön planda olduğu günümüz iş dünyasında, Çorlu’nun güvenilir firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Yenilikleri ve teknolojiye önem veren profesyonel kadromuz ile müşterilerimize ve firmalara en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde değerlendirip analiz ederek mevcut talebin en uygun maliyet ile kaliteden ödün vermeden, işletme bütcesini minumuma indirerek, hizmet vermeyi prensip edinmiş profesyonel kadro ve en iyi ekipmanla çalışmaktayız.

Hizmetlerimizde kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarımızla sizlerin memnuniyeti ve güveni için çalışıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde Ser Elektrik Taahhüt ailesi olarak sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyacağız.

01.

Misyonumuz

Gelişme düşüncesinden hareketle, globalleşen dünyada sektörün ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimizin gereksinimlerine hızlı ve yenilikçi analiz eder üreterek cevaplayabilen, bölgenin seçenek edilen öncü otomasyon firması olmayı vizyon edinmiş bulunmaktayız.

02.

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger saglık kurulusları tarafından örnek alınan saglık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurt dısında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hızmetı veren,hastalarımızın kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı saglık kurumları zıncırı olusturmak.

03.

Değerlerimiz

Değerler markamızın üzerinde durduğu kriterlerdir. İnsan, kalite, güven, süreç ve teknoloji, Ser Elektrik markası iş ortakları için bu değerler anlamına gelmektedir.